Pokud chcete zlepšit úroveň článku přidejte komentář. Pokud bude komentář informačně prospěšný bude přidán k článku.

I když se to může zdát divné a spíše patřící do amerického filmu, paralyzér v našich končinách nabývá na popularitě jak u žen, tak u mužů. Důvod je jednoduchý. Stačí si všimnout narůstajícího množství násilí a kriminality, které se vyskytuje hlavně v městech.

A jak tomu paralyzér dokáže zabránit? Odpověď není nikterak složitá. Paralyzér poskytuje oběti ochranu před útočníkem. Správným použitím paralyzéru dokáže oběť útočníka ochromit natolik, aby měla dostatek času na únik.

Jak paralyzér funguje?

paralyzérFunkce paralyzéru spočívá ve vyslání silného elektrického výboje do těla útočníka. Tento výboj se uvolňuje již při jemném dotyku a nezpůsobuje žádné trvalé následky a to jak fyzického tak i psychického charakteru.

Mnoho lidí se mylně domnívá, že paralyzér je vhodný pouze na ochranu před osobami nebo na ochranu života a majetku před lidmi. Paralyzér můžete využít i jako prostředek na ochranu před divou zvěří. Díky zvukovým a světelným efektům, které jsou uvolňovány při elektrickém výboji, často ani k samotnému použití nedojde, neboť útočník je výstražným účinkem dostatečně zastrašen.

Jak si paralyzér obstarat?

paralyzérParalyzér se dá obstarat na mnohých místech jako například v kamenných prodejnách, army shopech nebo na internetu. Podle platné legislativy může paralyzér vlastnit každá osoba starší 18 let. Jeho používání upravuje zákon o nutné obraně a krajní nouzi. Přesné znění je doporučeno přečíst v aktuální formě legislativy.

Nejjednodušší formou obstarání paralyzéru je pomocí internetového obchodu případně army shopu. Způsob internetového nákupu je oblíben a hojně využíván. Při takovém nákupu je doporučeno ověřit si historii a důvěryhodnost prodejce. V takovém případě nejlépe poslouží internetové diskuze na stránkách prodejce případně přímé reference na daný produkt. Zde se člověk často dozví více než na propagačních stránkách výrobců či prodejců.

V případě, že si správný paralyzér nedokážete vybrat sami, nechte si poradit přímo od prodejce. Je jedno, jestli se zeptáte přímo v kamenné prodejně nebo kontaktujete prodejce pomocí mailu. Kvalifikovaný prodejce by vám měl poradit z hlediska odborníka.

Pokud chcete zlepšit úroveň článku přidejte komentář. Pokud bude komentář informačně prospěšný bude přidán k článku.

Tagged < silné >: < / strong >

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *