Pokud chcete zlepšit úroveň článku přidejte komentář. Pokud bude komentář informačně prospěšný bude přidán k článku.
plustelka

Plustelka a Volná telka – jak vlastně fungují?

K tomu, abychom vám mohli objasnit, jak vlastně Plustelka funguje, vám nejdříve musíme objasnit pojem Volná telka. Volná telka začala fungovat v období, kdy bylo potřebné přejít z analogového televizního přijímání signálu na digitální. Na trhu se objevila jako alternativa pro sledování TV bez různých poplatků. K tomu, abyste mohli sledovat TV, vám stačil pouze DVB-T tunner nebo set-top-box a anténa. K dnešnímu datu vám Volná telka nabízí 12 nejoblíbenějších TV programů zcela zdarma a bez jakékoliv vázanosti.

Plustelka – extra dávka zábavy

V případě, že byste měli zájem si tuto nabídku TV programů rozšířit o několik dalších extra programů, máte tak možnost učinit díky nové službě Plustelka. Tato služba vám za minimální poplatek poskytne maximum zábavy – až 24 dalších TV stanic. Jedná se především o dokumentární, sportovní a filmové programy. Ovšem mezi extra extra TV programy najdete i hudební nebo dětské TV kanály. Všechny tyto extra programy jsou nyní v nabídce a to již za 5,99€/měsíc bez jakékoliv vázanosti. To znamená, že můžete tuto extra služby kdykoliv deaktivovat, ale i se k ní později opět vrátit.

Jak si naladit Plustelku?

K tomu, abyste mohli ve vašem televizoru sledovat programy nabízené Plustelkou, potřebujete mít nejdříve naladěnou Volnou telku. Na to budete potřebovat již zmíněný DVB-T tunner/set-top-box nebo televizor se zabudovaným DVB-T přijímačem. Tento typ přijímače již dnes seženete v jakémkoliv obchodu s elektronikou, či v některých větších supermarketech.

plustelka

Plustelka jako alternativa pro sledování TV bez různých poplatků.

Následně je zapotřebí připojit externí přijímač k vašemu televizoru. Rovněž tak musíte učinit i s anténou (někdy je možné zapojit anténu přímo do DVB-T přijímače, v případě, že televizor nemá vlastní anténový vstup). Dříve, když anténa přijímala analogový TV signál, byla nastavena na horizontální příjem. V dnešní době, kdy je již zapotřebí přijímat digitální TV signál, musí být anténa nastavena do vertikální pozice. Po úspěšném sestavení a nastavení přijímače teď stačí už jenom spustit automatické vyhledávání programů a Volnou telku máte nastavenou. Nyní přichází na řadu Plustelka.

Aby vám ovšem Plustelka fungovala, budete kromě DVB-T přijímače a antény potřebovat také další zařízení pro příjem jejího signálu (Modul SMIT/Modul Strong/Zircon T73000HD). Jakmile si některé z výše zmíněných zařízení obstaráte, stačí už jen poslat SMS zprávu ve tvaru, který je uvedený na oficiální stránce plustelka.sk, a můžete si v klidu vychutnat sledování svých oblíbených programů.
Pokud chcete zlepšit úroveň článku přidejte komentář. Pokud bude komentář informačně prospěšný bude přidán k článku.
Tagged < silné >: < / strong >

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *