Pokud chcete zlepšit úroveň článku přidejte komentář. Pokud bude komentář informačně prospěšný bude přidán článku.

I vlasy podléhají módě a proto si jejich barvu některé dámy z roku na rok mění. Pokud jste si koupili clip-in vlasy, které jsou tmavší než vaše barva, můžete si je zesvětlit tak, aby váš celkový „look“ vypadal přirozeně. Jediná věc, kterou musíte zvážit, je kvalita vlasů. Pokud clip in vlasy vypadají příliš leskle a dokonale, bude je možná obtížnější obarvit, protože již byly dříve mnohokrát ošetřeny proti poškození. Barva na vlasy nebo bělidlo narušují vnější obal vlasu, proto mohou být vlasy vůči barvení odolnější. Pokud však clip in vlasy vypadají spíše přirozeně, obarvit jejich nebude žádný problém.

clip in vlasy

Krásné vlasy v každé barvě

Světlejší clip in vlasy

Chcete-li své clip-in vlasy zesvětlit, úplně vám stačí obyčejný peroxid. Před nanesením jakékoliv barvy se přesvědčte, že na vlasech není žádný produkt jako lak nebo jiné ošetřující sérum. Pokud si nejste jisté, raději dopřejte vlasům jemné opláchnutí. Začněte s malou sekcí na jednom panely, neprobarvujte celý set najednou. Na sekci naneste peroxid a počkejte přibližně půl hodinu, abyste viděli, jaký odstín jste docílili. Pokud odstín, který jste obdrželi, není přesně to, co jste si představovali, pravděpodobně jsou vlasy vyšší kvality a vy budete muset použít silnější chemikálie.

clip in vlasy

Barevné clip in vlasy

Tmavší vlasy

Pokud jste dostali světlejší vlasy jako potřebujete a chcete doladit jejich barvu, nejjednodušší je obarvit jejich běžně dostupnými barvami. Při barvení platí stejná pravidla jako při odbarvování. Třeba se ujistit, že jsou clip-in vlasy zbavené všech produktů, a že jsou zcela čisté. Později třeba vyzkoušet barvu nejprve na jednom prameni a pak obarvit celý set. Pokud se necítíte jistě v těchto procesech a nechcete si clip in vlasy zničit nebo poškodit, vezměte je ke své kadeřnici. Při tom, jak bude barvit vaše vlasy, může zabarvit i vaše prodloužení. Kadeřnice také lépe rozezná úroveň produktů, které byly na clip-in vlasy dříve aplikovány a bude vědět, jaký čas je potřebný k jejich zabarvení nebo jaké silné chemikálie třeba použít.

Pokud chcete zlepšit úroveň článku přidejte komentář. Pokud bude komentář informačně prospěšný bude přidán článku.

Tagged < silné >: < / strong >

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *