Pokud chcete zlepšit úroveň článku přidejte komentář. Pokud bude komentář informačně prospěšný bude přidán do článku.

Také máte doma malého, veselého rošťáka, jehož neuvěřitelně zajímají a fascinují kouzla a čáry? Přiznám se, já jednoho takového doma mám a jakmile dovršil 5 let, museli jsme mu pořídit první kouzelnickou výbavu, protože jeho srdíčko toužilo po černé kouzelnické hůlce, kouzelnickém plášti a klobouku. A přesně v tomto duchu se odehrával i jeho první karneval ve školce. Kouzelník, kouzelníci, triky, kouzla, čarování nebo kouzlení – to je jeho oblíbený svět, takže si umíte představit tu radost v dětských očích, když jsme v obchodě s hračkami konečně objevili jeho vysněnou kouzelnickou hůlku a on si ji hrdě nesl k pokladně a hned jak jsme vyšli z prodejny si ji s nadšením rozbalil.

kouzelník

Víte, jak se stát dobrým kouzelníkem?

Co když kouzla nefungují?

Malý snílek, celý šťastný, že má konečně kouzelnickou hůlku, o které tolik snil, začal okamžitě čarovat a kouzlit. Jaké však bylo jeho zklamání, když zjistil, že kouzla a ani hůlka jaksi nefungují. Byl to skutečně náročný proces vysvětlit mu, proč jeho hůlka nefunguje, když kouzelníci nebo čarodějové v televizi a v pohádkách se stejnou hůlkou dokázali cokoliv. Nakonec se však spokojil s vysvětlením, že takto zázračně funguje kouzlení pouze v pohádkách a on se své kouzla nebo triky musí naučit, pokud se chce stát opravdovým kouzelníkem. Na hůlku, plášť, klobouk a kouzelníků ani po tomto zážitku však, naštěstí, nezanevřel a doma své malé kouzlení zkouší téměř denně.

kouzelník

Profese KOUZELNÍK okouzlí mnoha

Kouzelník – super tip pro dětské oslavy i do mateřské školy

Určitě se nebudu mýlit, když řeknu, že se najde mnoho dětí, jako je náš malý kouzelník. Dětí, kterým právě svět čarování, kouzel a kouzelníků tak moc učaroval a bylo to zjevné už i na zmíněném dětském karnevalu ve školce, kde se kouzelníků a čarodějnic sešlo hned několik. A tak přemýšlím, že sehnat skutečného kouzelníka do mateřské školy (např. na mezinárodní den dětí nebo na dětský karneval), případně jako překvapení na dětskou narozeninovou oslavu nebo různé firemní akce věnované rodinám a dětem, je skutečně skvělý nápad jak naše děti potěšit. Vždyť právě kouzelníci, záhady a kouzla do dětského světa rozhodně patří.

Pokud chcete zlepšit úroveň článku přidejte komentář. Pokud bude komentář informačně prospěšný bude přidán do článku.
Tagged < silné >: < / strong >

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *