Pokud chcete zlepšit úroveň článku přidejte komentář. Pokud bude komentář informačně prospěšný bude přidán článku.
konferenční stolek

Dřevěné stolky jsou pro mnoho lidí nejoblíbenější

Konferenční stolek je obvykle centrem sedací oblasti, zda se nachází v kanceláří, obývacím pokoji nebo v předsíni. Sedací oblast může tvořit pohovka s křesly, nebo i pár židlí či taburetů. Tento prostor by měl sám od sebe doslova zvát na příjemné posezení s přáteli nebo rodinou, a atmosféru by měl podporovat i správně vybraný konferenční stolek. Při jeho výběru se zamyslete, jaký styl, funkce a velikost vám budou nejvíce vyhovovat.

Správné místo pro konferenční stolek

Při výběru a koupi konferenčního stolku začněte tím, že si změříte výšku pohovky nebo sedacích ploch, kterými bude stolek obklopen. Při rozhodování o délce stolku zvažte délku pohovky. Stolek by neměl být delší, avšak to nakonec záleží od vašeho vkusu. Jeho výše by měla být na úrovni sedací části pohovky. Pokud jste si již stanovili rozměry stolku, zkuste do prostoru rozestavit pár krabic, abyste tak získali skutečnou představu o prostoru.

konferenční stolky

Takový stolek vám vydrží věky

Důkladně zvažte jeho budoucí používání – budou si vaši hosté pokládat na stůl talíře a skleničky? Bude konferenční stolek sloužit jako podstavec pro květiny, knihy nebo keramiku a svíčky? Měl by mít stolek zásuvky pro uložení drobných potřeb do domácnosti? Pokud si zodpovíte na všechny takové otázky, budete mít lepší představu o využití stolku, a tedy i o požadavcích na jeho design.

Jaké jsou možnosti?

Styl konferenčního stolku by měl vhodně doplňovat styl místnosti. V obývacích místnostech, kde se večer setkává rodina je nejoblíbenější tradiční obdélníkový konferenční stolek z dubového nebo ořechového dřeva. Vrch stolku může být kombinován se sklem, tím stolek působí větší, místnost však nebude působit přeplněně.

Konferenční stolek můžete doladit k ostatnímu nábytku v místnosti. Například černý stolek se výborně hodí ke černému koncertnímu pianu. Stolek se skleněným povrchem zase vhodně doplní obývací stěnu se skleněnými dvířky. Velmi oblíbenou kombinací je i skleněný konferenční stolek s kovovým podstavcem. Zvolit si můžete i netradičnější tvary a jiné designové kousky, vždy je však důležitá jeho funkčnost.

Pokud chcete zlepšit úroveň článku přidejte komentář. Pokud bude komentář informačně prospěšný bude přidán článku.

Tagged < silné >: < / strong >

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *