Ak chcete zlepšiť úroveň článku pridajte komentár. Ak bude komentár informačne prospešný bude pridaný do článku.
líčení

Péče o pleť je prvořadá

Každá žena je krásná – to je všeobecně známý fakt. Je však také důležité, aby uměla vyzdvihnout svoje přednosti a zakrýt případné nedostatky. Každá žena by měla vědět, jak o sebe má správně pečovat, měla by poznat, co jí sluší a čemu by se měla raději vyhnout. Zkrátka – žena by měla být vždy pěkně a vkusně upravená …

Zdravá pleť je základem perfektního líčení

Správné líčení je důležitým bodem úpravy a zkrášlování každé ženy. Základem bezchybného make-upu je hydratovaná a správně ošetřená pleť. Pokud věnujeme naší pleti pravidelnou péči a správnou výživu, nepotřebuje už tolik líčidel, protože u zdravé pleti stačí její krásu pouze jemně zvýraznit. Pokud však máte pleť problematickou s jistými nedostatky, hlavním předpokladem dobrého výsledného efektu líčení je perfektní překrytí.

Jak by mělo vypadat správné líčení krok za krokem?

líčení

Líčení by mělo být jemné a elegantní

Před nanesením make-upu pleť důkladně namažeme denním nebo podkladovým krémem. Nedostatky, jako jsou například vyrážka nebo kruhy pod očima, důkladně překryjeme korektorem. Dalším důležitým krokem při líčení je líčení očí. Při nanášení očních stínů by měla být u vnitřního koutku oka světlejší barva a směrem k vnějšímu koutku barva intenzivnější a tmavší. Barvu stínů si můžete zvolit buď podle barvy vaší duhovky, nebo naopak kontrastní k barvě vašich očí. Na aplikaci oční linky je potřeba určitá zručnost a pevná ruka, protože linka zvýrazní tvar našeho oka. Po nanesení stínů a očních linek pak následuje nanesení řasenky, která dodá řasám větší hustotu, objem a délku. Při líčení nezapomeňte na obočí, které by mělo být vždy upravené. Rtěnku nanášejte až na tenkou vrstvu make-upu, a potom rty ještě lehce přepudrujte – rtěnka vám pak na rtech vydrží déle. Dobré je i použití lesku na rty, protože lesklé rty vypadají ženštěji a plněji. Na závěr použijte pudr a tvářenku a nezapomeňte, že odstín tvářenky a odstín rtěnky by spolu měli ladit.

Výše uvedené běžné líčení „do práce“ zvládne jistě každá žena sama, ale pokud před sebou máte nějakou mimořádnou událost, např. svatbu, ples nebo firemní večírek, je lepší svěřit se do rukou odborníkům, profesionálům, protože výjimečná událost přece vyžaduje výjimečné líčení.

Ak chcete zlepšiť úroveň článku pridajte komentár. Ak bude komentár informačne prospešný bude pridaný do článku.
Tagged < silné >: < / strong >

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *