Pokud chcete zlepšit úroveň článku přidejte komentář. Pokud bude komentář informačně prospěšný bude přidán článku.
kouzelník

Povolání kouzelník je lákavé většinou už pro malé děti

„I já chci být kouzelníkem!“ – tuto větu bezpochyby vyslovilo nejedno dítě hned potom, co poprvé uvidělo kouzelnické představení. Avšak ve většině případů toto prvotní nadšení opadne do několika hodin, v případě silnější vůle a výdrže do několika dní. Ale může se stát, že se svého snu bude dotyčný držet a bude se chtít kouzelníkem stát za každou cenu. Co v takovém případě dělat? Je vůbec povolání kouzelníka ještě aktuální? Jak se k němu dostat? Pokud si přečtete následující články, dostanete odpovědi na tyto otázky a můžete se dozvědět mnoho dalších zajímavých informací, které vám zajisté při rozjíždění kariéry kouzelníka pomohou.

Načerpejte motivaci a inspiraci

Nejlepší, co můžete ze začátku plnění svého snu udělat je to, že načerpáte dostatek informací o tom, jaké je to být kouzelníkem například od lidí, kteří s tímto mají zkušenosti = nyní už jsou kouzelníci, ale museli si stejnými začátky rovněž procházet. Motivace je základem pro začátek každé činnosti a v případě kouzelnictví to platí minimálně dvojnásobně. Asi nejrozumnějším a nejlepším řešením pro načerpání motivace a inspirace je zhlédnutí některých show světoznámých a „velkých“ kouzelníků, jakými jsou například D. Copperfiel či J. McBride.

Kromě sledování jejich show si můžete rovněž pořídit jejich biografie nebo knihy s jejich zkušenostmi. Ty vám rovněž mohou pomoct překonat těžké začátky, případně poradit jak a kde hledat motivaci a inspiraci pro vaše kouzla a triky.

kouzelník

Každý kouzelník si musel projít těžkými začátky…

Co potřebuje dobrý kouzelník? Trpělivost, trpělivost a ještě jednou trpělivost

Pokud jste již získali veškeré potřebné informace, co se kouzelnictví jako povolání týče, přichází na řadu druhá fáze a tou je učení. Pokud se do toho rozhodnete jít, musíte počítat s tím, že povolání kouzelník je velice náročné a to obzvlášť ze začátku, než si vybudujte jméno a vydobudete renomé. Právě proto budete hlavně na začátku potřebovat velkou dávku trpělivosti. Návody, rady a tipy, jak na to, můžete čerpat z různých zdrojů – knihy (s obrázkovými návody), videa na internetu, články na internetu a podobně. Pro nabytí zkušeností a jistotu vám mohou rovněž posloužit začátečnické kouzelnické sety, i když jsou velmi často označovány jako „kouzleníčko pro děti“.

Před samotným učením opravdových kouzelnických triků je dobré upřesnit si, jakému druhu magie se chcete věnovat, protože je lepší umět jednu věc pořádně než deset věcí průměrně či hůře.

Pokud chcete zlepšit úroveň článku přidejte komentář. Pokud bude komentář informačně prospěšný bude přidán článku.
Tagged < silné >: < / strong >

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *