Pokud chcete zlepšit úroveň článku přidejte komentář. Pokud bude komentář informačně prospěšný bude přidán článku.

kabelky

Kabelky – oblíbený dámský doplněk

Každá žena touží vypadat co nejlépe, být pěkně upravená a dokonale sladěná do posledního detailu. Na celkovém vzhledu se výrazně podílejí i módní doplňky, kdy na prvním místě je bezesporu kabelka. Výběr správné dámské kabelky může celkový dojem a outfit každé ženy výrazně ovlivnit.

Při výběru nové kabelky jsou nejčastějším kritériem módní trendy a estetický vzhled a dále pak kvalitní materiál. Nesmíte však zapomínat, že vaše kabelka by vás měla perfektně doplňovat. Kabelku je proto potřeba vybírat i s ohledem n typ postavy tak, aby kabelka vaší postavě lichotila a nepoutala pozornost tam, kde je to nežádoucí.

Kabelky menší nebo větší? S uchy nebo bez nich?

kabelka do ruky

Kabelka se vzorem oživí outfit

Jak vybrat kabelku přiměřeně k vaší postavě? Všeobecně platí, že místo dotyku kabelky s vaším tělem automaticky upoutá pozornost. Proto vám nabízíme několik rad. Pokud máte postavu ve tvaru jablka, určitě si nepořizujte kabelku, která sahá přesně k břichu, protože tím jen zvýrazníte, co je potřeba zakrýt. Pokud máte silnější ramena nebo plnější poprsí, volte raději kabelku s delšími uchy, určitě na kabelku sahající pod ramena. Ta je vhodná pro ty z vás, které mají postavu ve tvaru hrušky. V každém případě je nejlepší vybrat si kabelku, která umožňuje nastavení délky uší podle vaší potřeby.

Také platí pravidlo, že při výběru kabelky se řiďte vždy opakem toho, čím je typická vaše postava. Pokud máte nízkou postavu, rozhodně si nekupujte velkou tašku, naopak vysoké postavě příliš nelichotí malá kabelka.

Aktuální módní trendy

značkové kabelky

Designéři různých značek přicházejí s novými designovými kousky

Každý rok přináší nové trendy v oblasti módy a módních doplňků. V letošní sezoně budou hitem menší, drobné kabelky – úzké, obdélníkové i kulaté, přes rameno i do ruky.

Kabelka s potiskem, kresbou nebo výšivkou různých květinových vzorů bude letos opravdu trendy.

Také kabelka v podobě batůžku s vrchních stahování na šňůrku patří k hitům roku 2016. Více najdete i zde.

 

 

 

 

 

Pokud chcete zlepšit úroveň článku přidejte komentář. Pokud bude komentář informačně prospěšný bude přidán článku.
Tagged < silné >: < / strong >

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *