Ak chcete zlepšiť úroveň článku pridajte komentár. Ak bude komentár informačne prospešný bude pridaný do článku.
lustry

Lustry dobře vyniknou i menších místnostech

Lustry jsou nádherným domácím doplňkem a někdy i uměleckým dílem, které bezpochyby upoutá pozornost každého návštěvníka. Lustry jsou většinou umísťované ve vstupních halách a v chodbách, takže jsou prvním hlavním doplňkem, kterého si hned při vstupu do domu všimnete. To lidem poskytne první dojem, podle kterého budou posuzovat i zbytek domu, proto lustry vybírejte důkladně.

Lustry do domu a bytu

Většina z nás nemá velký dům a velmi luxusní nábytek, proto se zaměřím na výběr lustrů do menších domů a bytů.

Jako první si změřte výšku vašich stěn. Na vyšší stropy si můžete dovolit zavěsit větší lustry, i když samotná místnost je vcelku malá. Nižší stropy si vyžadují rozměry menší lustry. Klasická měrka je 7-8 cm (lustru) na 30 cm výšky stěny.

Potom si změřte obvod místnosti, do které chcete zavěsit lustry. Vezměme si například míry 6m (délka) x 7m (šířka). Spočítejte délku a šířku místnosti, teda 6 + 7 = 13. 130 cm je číslo, jaký průměr by měl mít váš lustr do dané místnosti. Tímto měřítkem se můžete řídit v jakékoliv místnosti v domě i v bytě.

lustry

Lustry si můžete koupit také z pohodlí vašeho domova

Pokud vybíráte lustr do kuchyně nad jídelní stůl, musíte brát v úvahu nejen velikost místnosti ale i velikost stolu. Vyberte lustr, který má obvod poloviny šířky stolu. No, a když máte místnost velkou, prostornou a strop je celkem nízký, zvolte radši dva menší lustry než jeden velký.

Nakupujte online

Možná to není největší zábava nakupovat lustry, a proto hodně lidí koupí lustry v první prodejně, kterou navštíví. Lustry si však nemusíte zkoušet jako oblečení nebo obuv. Stačí vám vědět míry a vidět obrázek, což vám umožní i eshop. Nakupovat online můžete, když máte na to náladu, ve volném čase, doma, v kavárně u kávičky (přičemž se můžete poradit i s přáteli), můžete nakupovat v pohodlí –  v pyžamu nebo v teplákách. Můžete si lustry prohlížet i hodiny a bez zbytečného čekání v řadě, koupíte vysněný lustr rychle a jednoduše.

Ak chcete zlepšiť úroveň článku pridajte komentár. Ak bude komentár informačne prospešný bude pridaný do článku.

Tagged < silné >: < / strong >

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *