Tento soubor wiki stránek je tu pro vás. Naší snahou je vytvořit co možná nejrozsáhlejší databázi řešení, které dokáží odpovědět na každou vaši otázku začínající otázkou Jak?

Nic není dokonalé

Stejně není dokonalá ani naše WikiJak. Rozhodně nemáme pokryté všechna témata (vždyť právě začínáme), ani netvrdíme že naše články jsou určitě dokonalé a nejlepší na světě. Mnoho článků je pouze obecných nebo ještě neexistuje. Proto pokud máš kvalitnější informace nebo dokážeš napsat kvalitnější článek tak neváhej a přidej. Přidat ho můžeš jako komentář pod existujícím blogem, nebo nás kontaktuj prostřednictvím kontaktního formuláře.

Jak fungujeme?

Všechny články jsou tvořeny autory stojícími za tímto projektem. Většinou nejsme profesionálními spisovateli ani copywrightermi, ale snažíme se co možná nejjednodušší přiblížit a ozřejmit různé problémy a hledat jednoduché návody na řešení častých i méně častých problémů.

Pokud se chceš přidat k tvůrcům obsahu, máš dvě možnosti.

1.) Budeš vylepšovat naše již existující články přidáváním komentářů pod již existujícími články. Každý komentář projde naším schválením, abychom zabránili znehodnocení článku. Nebo případnému klamavému obsahu. Proto přidávej i zdroj odkud jsi čerpal informace. Po kontrole nového obsahu ho s radostí přidáme.

2.) Staneš se součástí našeho týmu autorů. Pracujeme sice bez nároku na honorář, ale so to větší vervou a zanícením. Naší snahou je zlepšit znalosti a odborné povědomí ve společnosti. Pokud si tedy myslíš, že se vyznáš v určité tématu a není ještě zpracována na naší WikiJak, tak neváhej a kontaktuj nás zde nebo na našich sociálních kanálech.