WikiJak je encyklopedie pro všechny. Naše Wiki se snaží odpovědět na všechny otázky, při položení nichž začínáte slůvkem Jak. WikiJak se snažíme vytvářet encyklopedickým stylem. Ten vyžaduje nestrannost a serióznost. Avšak i odborný text musí být napsán tak, aby mu porozuměl každý. A právě toto je snahou našich stránek. V článcích by měly nacházet odborné výrazy, přitom je třeba je vysvětlit (prolinkováním, uvedením srozumitelného výrazu v závorce a pod.).

WikiJak je otevřená. Do WikiJak může přispět každý. Wiki článek může upravovat a přidávat každý. Úpravy probíhají pomocí komentářů pod každým článkem a pro vytvoření nového článku na téma, která není ještě zpracována je třeba se s námi zkontaktovat. Texty a obrázky ve WikiJak však nesmí porušovat autorská práva. Stejně si také vyhrazujeme právo na kontrolu článků před jejich publikací a možnost odmítnout článek publikovat.

WikiJak je nestranná. Na WikiJak se snažíme publikovat a vytvářet neutrální články, které se nesnaží vytvářet názor. Naší snahou je poskytnout dostatek informací, na základě kterých si každý může vytvořit svůj názor.Na zlepšení důvěryhodnosti je proto dobré články doplňovat io zdroje odkud jste informace čerpali.

WikiJak se stále mění. WikiJak se stále mění a rozvíjí. Články vytvářejí samotní autoři a jsou doplňovány za pomoci návštěvníků pomocí komentářů. Na WikiJak dohlížejí kromě autorů článků i náš tým adminů.

WikiJak není primárně určena na reklamu. Pokud však v textu pro jeho větší důvěryhodnost využijete linku na komerční podstránku, musí se jednat o kvalitní a relevantní obsah. Ne o nesouvisející reklamu.

Uváděj použité zdroje. Jen tak bude Wiki důvěryhodná a vyhneš se porušování autorských práv.

Neporušuj autorská práva. Naší snahou je být relevantním zdrojem informací a nikoli sbírkou ukradených dat. Proto to prosím respektuj a rozvíjej WikiJak jako kvalitní zdroj informací, kde najdeš odpověď na všechny tvé otázky Jak?