Pokud chcete zlepšit úroveň článku přidejte komentář. Pokud bude komentář informačně prospěšný bude přidán článku.
clip in vlasy-16

Clip in vlasy si můžete připnout velmi jednoduše

Clip in vlasy jsou skvělým způsobem, jak si přidat pár centimetrů na délce vlasů, vytvořit větší objem nebo jim přidat trochu dočasného oživení v podobě barevných nebo prosvětlených pramínků. Jsou skvělé, pokud si chcete vyzkoušet danou délku vlasů během rozhodování o nasazení trvalých prodloužení. Použití clip in vlasů je jednoduchý, rychlý a efektivní způsob jak vylepšit svůj účes na speciální příležitosti v pohodlí domova a za pár minut.

Různé široké clip in vlasy

Při nasazování clip in vlasů začněte s rozdělením vlasů na sekce. Sekce vytvoříte postupným vypínáním horizontálních vlasových pásů. Zadní část hlavy, od temene po střed, si rozdělte asi na 1,5 cm tlusté horizontální linie, každou z nich zvlášť sepněte. Clip in vlasy se prodávají v různých šířkách a je důležité, abyste si před koupí dobře změřili šířku každé takové vytvořené sekce. Směrem nahoru, od temene hlavy, se bude šířka prodloužení zvětšovat. Pokud však neseženete takovou šířku, jakou má vaše nejnižší sekce, vynechte ji a začněte tam, kde šířka prodloužení odpovídá šířce vlasové sekce.

clip in vlasy-17

Vlasy si rozdělte asi na 1,5 cm tlusté horizontální linie, každou z nich zvlášť sepněte.

Tupírování je základ

Clip in vlasy jsou oblíbené pro svou jednoduchou aplikaci, ovšem i v tomto jednoduchém procesu můžete udělat několik zásadních chyb. Jednou z nich je vytvoření nedostatečného podkladu pro upínací sponku. Správný podklad vytvoříte jedině tupírováním kořínků vlasů. Nemusíte tupírovat celou sekci, opravdu stačí jen pár intenzivních tahů hustým hřebenem tak, abyste vytvořili asi 2 cm dlouhou natupírované část. Následně otevřete sponku stisknutím na stranách a začněte upevňovat clip in vlasy. Jako první upevněte střední sponu a pak pokračujte střídáním směrem ke krajům. Po upevnění jemně clip in vlasy zatáhněte a sledujte, zda se některý spoj příliš neuvolnil. Následně uvolněte další sekci a postup opakujte. Pokud si všimnete, že se některé sponky povolují, clip in vlasy odepněte a sekci znovu natupírujte.

 

 

 

 

Pokud chcete zlepšit úroveň článku přidejte komentář. Pokud bude komentář informačně prospěšný bude přidán článku.
Tagged < silné >: < / strong >

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *