Pokud chcete zlepšit úroveň článku přidejte komentář. Pokud bude komentář informačně prospěšný bude přidán do článku.

Anonymní předplacené karty se stávají stále oblíbenější i u nás. Nedivíme se proto, že se nabídka na trhu za posledních pár let neustále rozšiřuje a zpestřuje. Anonymní platební karta se na první pohled příliš neliší od klasické platební karty. Rozdíl spočívá v tom, že pro její sjednání nepotřebujete být majitelem žádného bankovního účtu a dokonce nebudete při jejím vyřizování potřebovat ani občanský průkaz. Na kartě není uvedeno jméno majitele, díky čemuž je karta zcela anonymní.

Jak si takovou kartu pořídíte?

Pokud máte zájem o takový typ platební karty, máte hned několik možností jak k ní rychle přijít. Buď si ji objednáte přes internet v e-shopu poskytovatele, druhou možností je objednávka přes SMS nebo si kartu zakoupíte osobně přímo v sídle nebo pobočce daného poskytovatele takové finanční služby.

Co je to anonymní platební karta?

V souvislosti s bankovním tajemstvím je dnes poměrně často diskutovaným tématem opodstatněnost existence anonymního bankovního účtu. Určitým krokem vpřed a zjednodušením této problematiky je zavádění anonymní platební karty. Taková karta je vítaným platebním prostředkem k provádění bezhotovostních operací bez uvedení jmen nebo názvů osob, které kartu drží. Anonymní platební karta je dnes nabízena často nebankovními společnostmi jako doplněk k jejich ným finančním produktům a službám.

anonymní platební karta

Anonymní platební karta – můžete s ní platit všude

Kdo může takovou kartu vlastnit?

Takovou kartu může mít každý. Je vhodným platebním nástrojem nejen pro děti, teenagery, seniory, ale i osoby zatížené exekucí. Tím, že je karta anonymní, nemohou o peníze na kartě lidé v exekučním řízení přijít. Stejně tak anonymní platební kartu ocení ti, kteří rádi nakupují na internetu, avšak boje se zneužití jejich osobních údajů.

Jako anonymní platební karta funguje?

Kartu je třeba předem dobít. Podle typu anonymity si dá dobít jen určitá částka. Peníze lze na anonymní platební kartu dobít příkazem k úhradě, debetní kartou přes platební bránu nebo na pobočce poskytovatele, případně u jeho kamenných partnerů.

Pokud chcete zlepšit úroveň článku přidejte komentář. Pokud bude komentář informačně prospěšný bude přidán do článku.
Tagged < silné >: < / strong >

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *