Pokud chcete zlepšit úroveň článku přidejte komentář. Pokud bude komentář informačně prospěšný bude přidán do článku.
clip-in vlasy4

Clip-in vlasy jsou na úpravu nenáročné

Každá žena velmi dobře ví, jak velkým problémem je nedostatek úložného prostoru v koupelnách a jaké náročné je uklidit všechny ty přeplněné poličky, regály a skříňky v koupelně, kde máme umístěny hygienické potřeby, kosmetické a vlasové přípravky pro celou rodinu. Šampony, balzám a maska na vlasy, tužidlo či lak – to vše už určitě máte ve své domácí výbavě určené pro péči o vaše vlasy a zřejmě by vás velmi nepotěšilo, kdyby jste tuto sbírku museli rozšířit ještě o další speciální přípravky a produkty vlasové kosmetiky. Můžete si klidně vydechnout, protože clip-in vlasy jsou opravdu nenáročné i po této stránce a péče o tento skvělý vlasový doplněk již vaše poličky v koupelně nijak nezatíží!

Péče o clip-in vlasy – vystačíte si i s tím, co už doma máte!

Péče o clip-in vlasy je nenáročná po každé stránce, protože nevyžaduje žádné extra přípravky a ani vám nezabere příliš mnoho času. Dá se říci, že dokonce mnohem méně než péči o vaše přirozené vlasy. Clip-in vlasy je vhodné umývat asi 2 -3 krát do měsíce, záleží to však zejména od četnosti používání, jakož i od prostředí v jakém jste vlasy použili (např. diskotéka, bar). Mytí clip-in vlasů je velmi jednoduché a postačí, když je jemně propláchneme ve vlažné vodě s použitím běžného vyživujícího šamponu jen v menším množství. Po důkladném opláchnutí můžete použít kondicionér či balzám na vlasy, který běžně používáte i na své přirozené vlasy.

clip-in vlasy5

Clip in vlasy můžete fénovat, žehlit i natáčet

Clip-in vlasy a ostatní stylingové přípravky

Clip-in vlasy ze 100% lidských vlasů je dovoleno upravovat i pomocí tepla např. žehlením zda kulmováním, je proto vhodné použít přípravek určený na ochranu vlasů před úpravou teplem, který vlasy ochrání tak, jako v případě vašich přirozených vlasů. Ostatní stylingové přípravky jako např. laky na vlasy, tužidla či gely můžete také používat tak jak jste zvyklá. Důležité však je zacházet s clip-in vlasy při mytí i rozčesávání jemně a šetrně.

 

 

 

Pokud chcete zlepšit úroveň článku přidejte komentář. Pokud bude komentář informačně prospěšný bude přidán do článku.
Tagged < silné >: < / strong >

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *