Pokud chcete zlepšit úroveň článku přidejte komentář. Pokud bude komentář informačně prospěšný bude přidán článku.
svatební fotograf

Hledáte svatebního fotgrafa? Už nemusíte!

Plánujete v blízké době svatbu a stále Vám ještě chybí svatební fotograf? Kladete si otázku „Jak najít vhodného svatebního fotografa?“ Jestli je to tak, rád Vám nabídnu mé služby, které jsou podloženy mnohaletou praxí v oboru. Rád pomůžu a poradím se všemi záležitostmi, které se týkají svatebního focení a lokalit, které jsou pro focení nejlepší. Veškeré podrobnosti se dozvíte na mých webových stránkách www.zahalkafoto.cz.

Focení svateb je pro mě práce i koníček

Proč mě baví fotit svatby a pracovat jako svatební fotograf? To je poměrně častá otázka, na kterou vždy odpovídám výčtem několika osobních tvrzení, která se za tu dobu ustálily v mé mysli. Je to především ta nezapomenutelná a unikátní slavnostní atmosféra plná očekávání, nervozity i štěstí, která prostupuje všechny přítomné svatebčany a hlavně samotné snoubence. Zachycovat a zvěčňovat takové okamžiky je výzvou, zábavou i dobrodružstvím najednou. K celkovému focení svateb se snažím přistupovat s maximální zodpovědností, protože jsem si vědom, že následné svatební fotografie se v průběhu následujících dní, měsíců a let stávají jediným fyzickým nosičem vzpomínek zachycující pocity štěstí a radosti během takového vyjímečného dne.

Fotím svatby po celé republice

Ať už jste se rozhodli uspořádat svatební obřad na jakémkoliv místě České republiky, jsem připraven dojet prakticky kamkoliv. Během posledních několika let jsem s fotografováním svateb projel velkou část naší krásné země, takže už vím, že by byla škoda dělat svatebního fotografa jen v jedné oblasti. Zaměřuji se především na oblast Moravy a Východních Čech a jako svatební fotograf působím ve městech Brno, Olomouc, Ostrava, Hradec Královéči Pardubice. Samozřejmostí je i možnost objednat mé služby pro hlavní město Prahu a okolí.

Jak a kdy si rezervovat svatebního fotografa?

Rezervaci termínu svatebního focení lze provést klidně půl roku před konáním samotné svatby. K tomu můžete využít jednak rezervační kalendář na mém webu, nebo mě můžete kontaktovat prostřednictvím klasického e-mailu či telefonicky. Jsem také na facebooku, kde mě najdete na profilu Fotograf Pavel Zahálka a přijímám zde objednávky, řesp soukromé zprávy. Těším se na Vaší zprávu, určitě se domluvíme.

svatební fotograf

Svatební fotograf Pavel Zahálka

Kolik stojí svatební focení?

Osobně jsem si vědom toho, že svatba jako celek je poměrně drahá záležitost a náklady se často dokáží vyšplhat do závratných výšek. Proto svým zákazníkům nabízím ceny přesně na míru dle individuálních požadavků. Kvalita práce a následných fotografií je však vždy neměnná a maximální. Tento přístup považuji jako nejférovější a je ku prospěchu obou stran. Přesnou cenu za nafocení Vaší svatby Vám rád sdělím na základě Vašich požadavků na rozsah focení. Stačí se ozvat e-mailem nebo telefonicky.
Pokud chcete zlepšit úroveň článku přidejte komentář. Pokud bude komentář informačně prospěšný bude přidán článku.
Tagged < silné >: < / strong >

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *