Pokud chcete zlepšit úroveň článku přidejte komentář. Pokud bude komentář informačně prospěšný bude přidán článku.

Svatby jsou jedinečnou příležitostí, ale tento pocit může hostům pokazit nervozita z nesprávně vybraného oděvu. Je pravdou, že najít dokonalé šaty na svatbu může být složitější, obzvlášť v případě když je přesně stanovené téma svatby nebo pokud je na svatební pozvánce uvedený přesný dress code. Na druhou stranu ne vždy musí být vyžadováno formální oblečení. Může tomu tak být například, pokud se jedná o letní svatbu v zahradě nebo parku u kostelů.

Co může ovlivnit váš výběr?

šaty

Dlhé alebo maxi šaty sú skvelou voľbou na svadbu.

Pokud zvolíte elegantní šaty, nikdy netrefíte vedle. Zvolit byste si měli takové, abyste se cítili pohodlně jak během celého obřadu, tak i během následující zábavy. Svatby konající se v odpoledních hodinách si nevyžadují příliš formálnosti, co se šatů týče. Dalším případem, kdy nejsou vyžadovány příliš formální šaty, jsou letní svatby. V takovém případě se daleko více nabízí možnost šatů z jemných barevných látek. Dalším z důležitých faktorů ovlivňujících vhodnost šat je jejich délka. Velice nevhodné jsou příliš krátké šaty. To, že jsou příliš krátké, určitě poznáte i sama, případně se můžete někoho zeptat a ten vám odpoví. Pokud však nemáte nikoho s sebou, můžete si udělat malý test, podle kterého rovněž posoudíte vhodnou délku vašich šatů. Jestliže si spustíte ruce podél těla a nahmatáte si stehna, šaty jsou příliš krátké a měla byste zvolit jinou alternativu.

Šaty na svatbu prodiskutujte s partnerem

Pokud jdete na svatbu s partnerem, poraďte se, co si máte obléct a jaké šaty vybrat. Páni mají většinou úlohu výběru lehčí, ale při tomto jednoduchém výběru se mohou zmýlit. Případná diskuse a rady, které si dáte, vám pomohou lépe se sladit a každému zvlášť pomohou při výběru jeho vhodného outfitu.

šaty-3

Biela farba šiat by mala na svadbe patriť iba neveste. Ak chcete zvoliť svetlé farby ako krémovú, či béžovú, radšej sa poraďte s nevestou.

Bílé se raději vyhněte

Pokud vysloveně není stanovený dress code, šaty na svatbu v této barvě nevolte. Bílá je vyhrazena pro nevěstu a měli byste se vyhnout tomu, abyste jí nechtěně zastínili. Jestliže se však na pozvánce píše o bílém dress codu, nebojte se toho a vyhovte nevěstiným požadavkům. Je to jejich svatba a oni moc dobře vědí, co dělají.

Široký výběr šatů nabízí i e-shop Women store.

 

 

 

 

Pokud chcete zlepšit úroveň článku přidejte komentář. Pokud bude komentář informačně prospěšný bude přidán článku.
Tagged < silné >: < / strong >

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *