Pokud chcete zlepšit úroveň článku přidejte komentář. Pokud bude komentář informačně prospěšný bude přidán článku.

Svatba je výjimečná událost a vzpomínky zachycené na fotkách a videu vás budou doprovázet do konce života. Samozřejmě, že každá nevěsta a ženich chtějí vypadat skvěle, ale i když bude ženich vypadat jako řecký polobůh, zatímco nevěstiny šaty „nebudou mít páru“, pokazí to celý dojem.

oblečení

Oblečení pro nevěstu a ženicha

3 kroky jak sladit svatební oblečení

Tyto kroky jsou obzvlášť důležité v případě, když jste se rozhodli, že si svatební oblečení vyberete sami a nevyužijete tak rad a pomoci stylisty.

Krok 1: vyberte si téma svatby

Nejjednodušší je zvolit si nádech svatby podle ročního období. Zimní svatba povoluje spíše hutnější materiály, jarní a podzimní zase tóny doplňků ve žlutých, oranžových nebo hnědých barvách. Letní svatba zase ženichovi napoví při výběru například motýlka v pastelových barvách. Pokud si chcete zvolit určité téma svatby, máte na výběr opravdu z velkého množství témat. Můžete si například zvolit téma podle stylu, který preferujete, podle nějaké krajiny, pro které jsou typické určité styly svateb, nebo můžete zvolit svatbu na určité přírodní téma. Podle tématu však poté musíte ladit veškeré doplňky svatby, výzdobou počínaje a vaším oblečením konče.

oblečení

Svatební šaty nemusí být ze svatebního salonu

Krok 2: výběr šat nevěsty

Bylo to tak v minulosti, je to tak teď a bude tomu tak i v budoucnosti – nevěsta je hlavní hvězdou svatby a následné svatební party. Právě proto je nejdůležitějším krokem výběr jejích svatebních šatů a měl by to být první úkol, který musíte promyslet a splnit. Nutno podotknout, že tento úkol záleží hlavně na nevěstě, která má lepší představu o tom, jaké šaty chce a jak by měly vypadat. Ženich se do tohoto úkolu příliš neangažuje. Výběr šatů je rovněž velmi důležitý kvůli tomu, že podle nich by mělo být jasné, v jakém stylu se svatba bude konat.

oblečení

I takto se dají sladit barvy na svatbu

Krok 3: výběr obleku pro ženicha

Pokud již máte vybrané šaty pro nevěstu, přichází na řadu další úkol a tím je výběr obleku pro ženicha. Při tomto úkolu je důležité vybrat takový oblek, který bude ladit s nevěstinými šaty. Je jedno, jaký typ obleku pro ženicha vyberete, protože stejně nejvíce záleží na detailech, které většina z vás může považovat za nedůležité. Sladit oblek s nevěstinými šaty můžete například pomocí podšívky saka nebo výběrem vhodně barevného motýlka nebo kravaty. Dalším důležitým prvkem ženichova oblečení je vesta. Zde může ženich popustit uzdu svojí fantazii. Na výběr má z velkého množství vzorů, barev či stylů látky. Samozřejmě kromě oblečení je potřebné myslet i na nevěstinu kytici a na kvítek na ženichově saku. Toto je rovněž potřebné sladit.

Pokud chcete zlepšit úroveň článku přidejte komentář. Pokud bude komentář informačně prospěšný bude přidán článku.
Tagged < silné >: < / strong >

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *