Pokud chcete zlepšit úroveň článku přidejte komentář. Pokud bude komentář informačně prospěšný bude přidán článku.
lodičky

Svatební lodičky mohou být bílé, ozdobené např. kamínkovými aplikacemi…

Pokud si vybíráte lodičky na svatbu jako úplně první věc, měli byste se při výběru zaměřit na místo konání svatby. Jestliže jste si naplánovali svatbu, jejíž obřad i následná party se budou odehrávat v krásné zahradě nějakého hotelu nebo kostela, měli byste zvolit lodičky sandálového typu. Toto ovšem platí pouze v případě, že se vaše svatba bude konat v teplejších měsících. Jedná se o velmi pohodlnou obuv a navíc si můžete být jistá, že se nebudete muset zabývat problémy, jako například odřená pata nebo bolavé prsty. Pokud si zvolíte na takovou svatbu klasické lodičky, výrazně se doporučuje použít na podpatky nástavce, aby se vám nestalo, že se zaboříte do měkkého podkladu. V případě, že jste jako místo následné party zvolili hotel nebo restauraci, váš výběr je neomezený a záleží čistě na vás, jakému typu svatební obuvi dáte přednost.

Vysněné lodičky na nízkém podpatku?

V dnešní době svatební salony a moderní butiky nabízí mnoho výškových provedení podpatků u těch samých modelů bot. To je pro vás velká výhoda, protože si vyberete lodičky s takovým podpatkem, na kterém se vám bude dobře chodit a na kterém vydržíte celou svatební hostinu a následnou party. Výška podpatku závisí čistě na tom, jak se daná nevěsta na podpatcích cítí a na jaké si troufá. Většinou to však bývá tak, že nižší nevěsty volí vyšší podpatky a obráceně. Jak již bylo zmíněno. Závisí pouze na vás a na tom, na jakých podpatcích se budete cítit bezpečně a pohodlně.

lodičky

…ale mohou být také méně obvyklé, výrazné a originální!

Dejte na první dojem

Svatební lodičky jsou prvkem outfitu, který nemusí byt viditelný na první pohled, hlavně pokud je sukně střižená pevně nebo má kruhovitý tvar. Právě proto některé nevěsty podlehnou radám svého okolí a zvolí spíše konzervativnější lodičky. Kvalitní svatební lodičky však nemusíte použít pouze jednou a to na vaší svatbě. Pokud mají vhodnou barvu, kterou dokážete sladit i s jinými šaty, můžete je bez problémů použít na další společenské události.

A i přesto že se vám třeba zalíbí typ lodiček, o kterém víte, že už ho v budoucnosti nevyužijete, klidně si ho pořiďte. Je to konec konců vaše svatba a vy se chcete líbit.


Pokud chcete zlepšit úroveň článku přidejte komentář. Pokud bude komentář informačně prospěšný bude přidán článku.
Tagged < silné >: < / strong >

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *