Ak chcete zlepšiť úroveň článku pridajte komentár. Ak bude komentár informačne prospešný bude pridaný do článku.

Clip in vlasy jsou výbornou metodou, jak si dokážete svépomocně prodloužit a zahustit své vlasy v průběhu několika málo minut. Clip in vlasy jsou ideálním řešením pro změnu image každé moderní ženy, která dává přednost spíše možnosti vlasy si prodloužit příležitostně (například při tvorbě společenského účesu) před trvalým prodloužením vlasů (například kreatinem). Clip in vlasy jsou ale vhodné i pro každodenní používání a nošení stejně tak jako pro příležitostní. Na výběr máte dvě možnosti, buď 100% přírodní lidské nebo syntetické clip in vlasy.

clip in hair

Prodlužování vlasů je dnes hračka

Clip in vlasy ze 100% lidských vlasů můžete bez problémů upravovat stejným způsobem (natáčení, žehlení, kulmování) jako své přirozené vlasy. Pokud však vlastníte syntetické clip in vlasy, příliš se to nedoporučuje. V následujícím článku vám však dáme několik rad, jak se to dá udělat.

Jak si poradit se syntetickými clip in vlasy…

Pokud přece jenom zatoužíte vyčarovat z rovných syntetických clip in vlasů vlnité, určitě to nezkoušejte pomocí kulmy. Riskujete tak zničení vlasů i kulmy. Obstarejte si raději varné natáčky. Prameny vlasů natočte na varné natáčky, uložte do hrnce a zalijte je vařící vodou. V takové varné koupeli je ponechte zhruba 10 minut. Poté vlasy vytáhněte a nechte je vysušit. Je opravdu důležité, aby vlasy vyschly samy, proto jim opravdu nijak nepomáhejte. Po vysušení je na řadě další krok. Vlasy z natáčky neodtáčejte, pouze jemně uvolněte spirálu vlasů a natáčku opatrně vytáhněte. Čím tenčí a menší natáčky použijete, tím budu kadeře pevnější. Pokud vám stačí clip in vlasy pouze jemně zvlnit, použijte natáčky velké.

clip in hair

Syntetické clip in vlasy kulmou nenatáčejte

Je možné syntetické clip in vlasy i umývat?

Syntetické clip in vlasy stačí ponořit do vlažné vody s trochou mýdla a nechat je takto 5 -10 minut odmočit. Po takovém umytí vlasy nechte vysušit, případně pokud se vám zdají příliš tvrdé, můžete je zjemnit aviváží. Tu musíte případně opláchnout vlažnou vodou. Poté clip in vlasy jemně protřepejte a nechte volně usušit pověšené za vrchní clip.

clip in hair

Mytí syntetických vlasů není žádná věda

Ak chcete zlepšiť úroveň článku pridajte komentár. Ak bude komentár informačne prospešný bude pridaný do článku.
Tagged < silné >: < / strong >

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *