Pokud chcete zlepšit úroveň článku přidejte komentář. Pokud bude komentář informačně prospěšný bude přidán k článku.
kliktv

KlikTV – poměrně nová, ale stále oblíbenější videopůjčovna.

KlikTV je poměrně nová, ale stále oblíbenější, videopůjčovna působící již přibližně dva roky na našem trhu. Původním účelem této videopůjčovny bylo poskytování filmů pro počítače. Postupem času však přenesla své pole působnosti i na půjčování filmů pro televizory a ruku v ruce s tímto počinem rozšířila také nabízené služby. To, co vám přesně nabízí, se dočtete v následujícím článku.

KlikTV Filmotéka – 2000 filmů na jednom místě

Nejoblíbenější službou, která je KlikTV nabízena je filmotéka. Tato filmotéka již v současné době obsahuje více než 2000 filmů. Tyto jsou postupně doplňovány o filmové novinky, ale zároveň o klasické kvalitní filmy, po nichž je rovněž zájem. Databáze obsahuje velké množství filmových žánrů a tak si zde svůj film vybere každý divák. Rovněž je zde možno sledovat seriály nebo dokumenty z různých oblastí.

Co se vám bude hodit…

Nejenom že v databázi najdete filmy samotné, ale zároveň zde ke každému jednomu filmu najdete základní informace obsahující například originální název, režii, obsazení, stručný dějový obsah a ve velkém množství případu se dokonce můžete podívat na originální trailer. Zalíbil se vám některý ze shlédnutých filmů? Máte možnost přidat si ho do složky „Můj výběr“, kde film vždy jednoduše najdete, když ho budete chtít shlédnout znovu.

Chtěli byste vidět nejnovější filmové trháky ve vysoké kvalitě? Právě pro vás je tu služba KlikTV Prémium. Tato služba vám umožňuje zapůjčení si filmů ve FullHD kvalitě. Poplatek za tuto službu se hradí pomocí SMS odeslané z vašeho mobilního telefonu.

Nezmeškejte nic, co běží v TV!

Další službou od KlikTV je TV REC. Pro mnohé z vás je již z názvu jasné, že jde o službu, díky které si můžete nahrát svoje oblíbené pořady, když se vysílají v televizi. Tuto službu je možné využít pro 25 slovenských a českých TV stanic, které jsou pečlivě vybrány podle popularity mezi diváky. Doba archivace, během které je možné si nahraný soubor shlédnout, je 7 dní.

Pohádky nebo erotika?

A konečně na konci tohoto článku se dostáváme k tomu, proč je KlikTV služba vhodná jak pro dětského tak pro dospělého diváka. Využíváním této služby si vyhrazujete právo na možnost doobjednání služeb „Pohádky“ nebo „18 PLUS“. Díky službě „Pohádky“ do vaší domácí filmotéky přibude veliké množství animovaných filmů, které především vaše děti ocení. Služba „18 PLUS“ zase vaši databázi filmů obohatí o pořádnou dávku erotiky.

kliktv

KlikTV – pohádky i erotika

Pokud chcete zlepšit úroveň článku přidejte komentář. Pokud bude komentář informačně prospěšný bude přidán k článku.
Tagged < silné >: < / strong >

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *