Pokud chcete zlepšit úroveň článku přidejte komentář. Pokud bude komentář informačně prospěšný bude přidán k článku.
skylink

Skylink – jeden z nejrozšířenějších a nejvýhodnějších poskytovatelů satelitní televize.

Skylink je jedním z nejrozšířenějších a zároveň nejvýhodnějších poskytovatelů satelitní televize na Slovensku i v České republice. Na rozdíl od jiných poskytovatelů satelitních služeb, nenabízí jen slovenské a české TV stanice, ale rovněž velké množství zahraničních kanálů, z nichž některé je možné sledovat i v HD kvalitě. Výběr TV programů si můžete navolit sami. To všechno bez nějaké vázanosti a bez obav se signálovým pokrytím – je totiž dnes dostupný kdekoliv v naší krajině.

Jak začít používat Skylink?

Na to, abyste mohli začít využívat služeb od společnosti Skylink, si musíte obstarat základní vybavení. Toto vybavení zahrnuje satelit, přijímač a dekódovací kartu. Všechny tyto komponenty najdete v běžných prodejnách elektroniky. V případě, že nejste odborníci, je dobré si nechat poradit od kvalifikovaných prodejců. Dalším krokem k úspěšnému začetí využívání služeb Skylink je zaregistrování dekódovací karty přímo na webových stránkách Skylink. V případě, že nemáte možnost registrace přes internet, kontaktujte některého z našich autorizovaných prodejců ve svém okolí. Potom už přes svůj účet můžete vykonávat veškeré úkony.

Programy a balíčky

Výška platby závisí od obsahu vašeho balíčků programů. Základní balíček obsahuje 42 nejoblíbenějších programů, které získáte za cenu servisního poplatku. Tento poplatek začíná od 1,20€/měsíc. Z oněch 42 programů, které tento balíček obsahuje, 5 vysílá v HD kvalitě. Součástí balíčku jsou i různé sportovní, dokumentární nebo dětské TV programy. V případě, že vám těchto 42 programů přeci jen nebude stačit, vám Skylink může nabídnout extra balíčky programů s různým obsahem a v různých cenových kategoriích.

skylink

Skylink – extra balíčky programů s různým obsahem

Nejvhodnější řešení pro vás

Nedokážete se rozhodnout, který balíček programů od společnosti Skylink pro vás bude ten nejvhodnější? I na tuto otázku existuje jednoduchá odpověď. Stačí pouze navštívit oficiální stránku Skylink a zde si podle svých preferencí můžete nakombinovat vlastní unikátní balíček programů.


Pokud chcete zlepšit úroveň článku přidejte komentář. Pokud bude komentář informačně prospěšný bude přidán k článku.
Tagged < silné >: < / strong >

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *