Pokud chcete zlepšit úroveň článku přidejte komentář. Pokud bude komentář informačně prospěšný bude přidán článku.

Airsoftové zbraně

Marsoc MK18

O tom, jak si vybírat airsoftové zbraně jsme již psali, pokud však již jste ten začátečnický výběr zvládli a chcete přejít k silnějším a zajímavějším zbraním, tak pro vás máme pár dalších rad. Každého hráče lákají právě elektrické airsoftové zbraně, které zahrnují věrné kopie zbraní, jako AK-47 či M4. Na trhu je široký sortiment těchto zbraní, a proto ne vždy je jednoduché udělat správný výběr.

Vyberte si, co se vám líbí

Nejzákladnějším parametrem vaší spokojenosti je to, aby se vám zbraň líbila. Takže první krok bude sestávat z toho, že si na internetu najdete zbraň s jakou byste chtěli hrávat. Po tomto se budete moci soustředit na konkrétní parametry zbraně a nejvýhodnější cenovou nabídku. Často se výběr orientuje podle ceny. Nejlevnější seženete zbraně z čínské výroby, ale ta se odrazí na její kvalitě a životnosti. Samozřejmě, že i v Číně se najde pár kvalitních firem, které jsou oblíbenými dodavateli airsoftových zbraní pro celý svět. Proto je třeba najít vhodný poměr mezi cenou a kvalitou.

Elektrické airsoftové zbraně a důležité parametry

Airsoftové zbraně

Heckler&Koch MP5

Při výběru určitě nedívejte na to, zda zbraň je vybavena systémem hop up. Tento systém působí na kuličku, a tak zvyšuje dolet pomocí zpětné rotace kuličky. Dále se airsoftové zbraně dělí podle úsťové rychlosti. Ideální na začátek je zbraň s úsťovou rychlostí 400-420 fps, která je zcela dostačující pro kvalitní zážitek ze hry a větší by mohla být již nebezpečná. Mezi materiály, z nichž jsou nejčastěji vyráběny zbraně patří kov, dřevo a plast. Ty nejkvalitnější zbraně jsou téměř celé vyrobeny z kovu, ale pokud chcete i cenově dostupné, tak se podívejte na přibližně stejný poměr kovu a plastu, nebo dřeva. Každopádně platí, čím více součástek z kovu, tím lépe.

Kvalitní airsoftové zbraně najdete i na armyshopu AFG.

Airsoftové zbraně mají ještě množství parametrů, ale těchto pár základních by vás mělo navést na tu správnou cestu ke koupi skvělé zbraně.

Pokud chcete zlepšit úroveň článku přidejte komentář. Pokud bude komentář informačně prospěšný bude přidán článku.

Tagged < silné >: < / strong >

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *