Pokud chcete zlepšit úroveň článku přidejte komentář. Pokud bude komentář informačně prospěšný bude přidán k článku.
prstýnky

Prstýnky s gravírováním

Budou vaším „partnerem“ po zbytek života a symbolizují tři základní věci: vaši osobnost, váš závazek a váš styl/vkus. Řeč není samozřejmě o ničem jiném než o svatebních prstýncích. Při výběru vhodných prstýnků byste se měli řídit tím, aby vybrané prstýnky vyjadřovali unikátní trvalou lásku a aby měli něco společného jak pro ženicha, tak pro nevěstu.

Prstýnky vybírejte společně

Pokud si jdete vybírat svatební prstýnky, je vhodné, pokud jdete se svým partnerem/kou. Ale je téměř samozřejmostí, že se na toto témat bavíte už nějaký čas dopředu před samotným výběrem v obchodě. Před tím, než je totiž jdete vyzvednout nebo vybrat do obchodu, je důležité, abyste se dohodli na tom, z jakého materiálu mají prstýnky být (z bílého nebo žlutého zlata nebo z platiny), zda mají být spíše hladké nebo gravírované, zda mají být prstýnky zdobené, zda vám více vyhovují prstýnky tenčí nebo hrubší a podobně. Ženy jsou ve všech těchto otázkách i v otázkách týkajících se přímo svatby o mnoho napřed, protože je normální, že o svém vysněném velkém dni přemýšlejí už v mladém věku. I přesto je velmi důležité abyste své myšlenky, nápady a podmínky sdílela spolu se svým budoucím manželem a to nejlépe hned na začátku svatby, aby byl případně čas na jisté kompromisy či náhradní řešení.

prstýnky

Stejný prstýnek pro něj i pro ni

Dva rozdílné prstýnky nebo set?

Není pravidlem, že by oba dva prstýnky měly být úplně stejné. Samozřejmě není vhodné, aby to byly dva celkem odlišné prstýnky, měly by aspoň být ze stejného materiálu nebo by měly mít například vyrytý stejný nápis. Další možností je výroba symbolických prstenů a to tak, že ženich nechá vyrobit prsten pro nevěstu a ta zase pro ženicha. Jediné podmínky, jaké si zadají, je nějaký společný znak, který musí na obou prstenech být. A tak se vlastně i v onen den navzájem překvapí vlastními výtvory. Navíc jsou to unikátní prsteny a tak si jich oba více váží.

Vaše povolání

Při výběru svatebních prstenů berte do úvahy i vaše povolání. Pokud je například ženich svářeč nebo pracuje na stavbě, je vysoce pravděpodobné, že velký mohutný prsten by mi mohl zavazet a tak by ho v práci nemohl nosit, což by byla určitě škoda.

prstýnky

Prstýnky i s drahokamem

Prsteny s „kamenem“

Není pravidlem, že pouze snubní prsten musí být s nějakým kamínkem (drahokamem). Pokud se vám drahokamy líbí, můžete si klidně s drahokamy vybrat i vaše svatební prstýnky. Existuje mnoho článků o druzích a významech jednotlivých drahých kamenů, takže stačí, pokud si nějaký takový najdete, téma si prostudujete a potom si už pouze vyberete ten drahokam, který se vám bude nejvíce zamlouvat.

Pokud chcete zlepšit úroveň článku přidejte komentář. Pokud bude komentář informačně prospěšný bude přidán k článku.
Tagged < silné >: < / strong >

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *