Pokud chcete zlepšit úroveň článku přidejte komentář. Pokud bude komentář informačně prospěšný bude přidán k článku.

Dostali jste právě pozvánku na svatbu? Nezáleží na tom, zda jde o svatbu vaší sestry, nejlepší kamarádky nebo sestřenice „z druhého kolena“. Svatební dar budete muset koupit v každém případě. Na první pohled to může být jednoduchá záležitost, vždyť na trhu je velké množství možností… Avšak hned jak se do toho pustíte, zjistíte, že je těžké vybrat něco v rámci vašeho finančního rozpočtu, co novomanžele potěší a zároveň to i v budoucnosti prakticky využijí. I když se v poslední době i u nás rozšířila myšlenka vytvořit před svatbou seznam svatebních darů, nemusí to být pravidlem. Nabízím vám tedy několik tipů na nejčastější svatební dary, ze kterých si určitě vyberete.

1.      Vybavení do nového bytu/domu

Sice už to dnes platit nemusí, ale v minulosti se velmi často spojovala svatba i s vytvářením nového vlastního „hnízdečka“. Jestliže tedy víte, že i budoucí novomanželé, kteří vás na svatbu pozvali, chystají zapustit kořeny ve svém novém společném bydlení, určitě je potěšíte praktickými domácími spotřebiči. Mezi ty nejlevnější patří například toustovač/sendvičovač, kávovar nebo sušič na vlasy a naopak mezi ty dražší zase vysavač, myčka nádobí nebo pračka.

2.      Místo pro všechny svatební fotografie

Digitální fotorámeček je rovněž skvělým tipem na svatební dar. Takovým způsobem si totiž novomanželé budou moct vložit všechny své fotografie do jednoho rámečku, což se v případě klasických rámečků na fotografie nedá. Navíc, jestli pár dobře poznáte, můžete je překvapit i tím, že do digitálního fotorámečku už předtím nahrajete nějaké společné fotografie.

svatební dar

Vynikající svatební dar je i svatební album či fotorámeček, do kterého si mohou dát novomanželé své svatební fotky.

3.      Svatební dar přesně pro novomanžele

Svatební dary „na míru“ jsou rovněž skvělým způsobem, jak říci lidem, že jste si na výběru jejich svatebního daru dali doopravdy záležet a chtěli jste pro ně přichystat něco speciálního. To zároveň můžete zkombinovat i s praktičností – darujte jim například župany či osušky s jejich jmény nebo přezdívkami nebo rohožku přede dveře s jejich společným příjmením.

svatební dar

Personalizovaný svatební dar je také skvělou volbou.

4.      Dovolená, zájezd nebo wellness pobyt

Jestliže hledáte trochu dražší svatební dar, zájezd pro novomanžele může být tím skvělým řešením a to hlavně v případě, když víte, že ještě nemají naplánovanou svoji svatební cestu. V opačném případě se snažte datum zvolit tak, aby se s ní nepřekrýval. I v této kategorii si můžete zvolit levnější variantu – například wellness víkendové pobyty v hotelu na Slovensku nebo v ČR. Tou dražší variantou je například dovolená u moře nebo zahraniční poznávací zájezd.

Pokud chcete zlepšit úroveň článku přidejte komentář. Pokud bude komentář informačně prospěšný bude přidán k článku.
Tagged < silné >: < / strong >

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *