Pokud chcete zlepšit úroveň článku přidejte komentář. Pokud bude komentář informačně prospěšný bude přidán k článku.

Velmi dlouho jsme se se známými dohadovali, co koupit našemu společnému kamarádovi jako dárek k jeho třicátým narozeninám. Peter, jak se náš kamarád jmenuje, je vášnivým amatérským fotbalistou a ještě větším fanouškem fotbalového klubu Chelsea Londýn. Po nápadech typu nové kopačky, dres Chelsea s jeho jménem apod. jsme se dostali až ke konečnému nápadu. Rozhodli jsme se mu darovat zájezd na fotbalový zápas. Přesněji řečeno dárkový poukaz na zájezd s vlastním výběrem zápasu.

darkove-poukazy-1

Dárkový poukaz na FC Barcelona

Kde nejlépe koupit dárkový poukaz na fotbalový zápas

Když už jsme se tedy konečně dohodli na dárku, objevil se další problém. Kde takový poukaz koupit? Na internetu jsme našli větší množství cestovních kanceláří, které nabízí takový typ zájezdů. Podle porovnání celkového zaměření cestovní kanceláře jsme se nakonec rozhodli pro koupi poukazu z internetového portálu futbaltour.sk.

Nabízeli velké množství fotbalových zájezdů po celém starém kontinentu. Co nás nejvíce překvapilo, bylo hlavně to, že tato cestovní kancelář se nebojí organizovat zájezdy i do krajin, jakou je například Srbsko, kde se během fotbalových zápasů na stadionech dějí násilnosti a výtržnosti. Samozřejmě základem nabídky byly zájezdy do nejkvalitnějších evropských soutěží. V jejich nabídce jsme našli i vícero zápasů Chelsea.

fotbaltour-1

Nezapomenutelný zážitek s Fotbaltour.cz

Těžký výběr konkrétního zápasu

Nejdříve jsme si mysleli, že výběr dárkových poukazů je omezený a přesně stanovený a my si budeme muset vybrat z dané nabídky zápasů. Nebo že na poukazu bude pouze darovaná suma. Proto bylo příjemným překvapením přizpůsobení si poukazu přesně podle našich představ. Nakonec jsme se Petrovi rozhodli darovat poukaz na některý z domácích zápasů Chelsea. Zaplatili jsme sumu, na které jsme se všichni dohodli. Poté jsme s napětím očekávali návrh poukazu. Po přijetí návrhu do naší mailové schránky jsme ho automaticky schválili a těšili jsme se na Překvapení v Petrových očích.

Dárek, který potěšil

Petrovi jsme dárek odevzdali na párty, kterou pro nás zorganizoval v našem oblíbeném baru. Po tom, co si otevřel náš dárek, jsme mu na očích viděli nefalšovanou radost. Očividně jsme mu splnili sen a už nyní se těšíme na jeho zážitky a fotky po absolvování jeho fotbalového zájezdu.

Pokud chcete zlepšit úroveň článku přidejte komentář. Pokud bude komentář informačně prospěšný bude přidán k článku.

Tagged < silné >: < / strong >

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *