Pokud chcete zlepšit úroveň článku přidejte komentář. Pokud bude komentář informačně prospěšný bude přidán článku.

Letenky Thajsko

Letenky Thajsko vám nabídnou krásnou přírodu

Přinášíme vám třetí a poslední část ze série článků věnovaných tématu nakupování nejlevnějších letenek do vybraných destinací. Dnes je na programu asijská země Thajsko. V předchozích dvou článcích jsme vás informovali o způsobech, jakými jsou například sledování akcí jednotlivých leteckých společností, cestování s přestupy, open-jaw letenky a podobně. V dnešním článku vám poradíme nějaké tipy, jak se můžete levněji dostat do Thajska.

Stop-over letenky

Přestupy s delšími časovými intervaly mezi jednotlivými lety nemusí být vždy pouze nevýhodou. Pokud během své cesty do cílové destinace (nebo na cestě z ní) plánujete navštívit více míst, letenky stop-over jsou pro vás tou pravou volbou. Velkou výhodou tohoto typu letenek je to, že mezi jednotlivými lety máte hodně času, což pro vás znamená dostatek času na prohlídku okolních měst či zajímavých míst.

Nakupujte letenky do Thajska v předstihu, tudíž levněji

letenky Thajsko

Pad Thai by ste v Thajsku určite mali ochutnať

Tak jak jsme v prvním článku poznamenali, některé letenky vyjdou levněji, pokud si je koupíte pouze několik málo hodin před odletem letadla. V případě letenek do Thajska se spíše vyplatí koupit si letenky v předstihu, efekt je stejný. Pokud tedy už teď víte, že koncem roku budete mít čas a chtěli byste ho využít na cestování, je vhodný čas na to, abyste si letenky koupili právě teď. Pokud vás zajímá nějaký interval, který je vhodný pro tuto koupi, je to minimálně půl roku před odletem. Samozřejmě není to pravidlo a nutnost, ale uvědomte si, že čím dříve si letenky zarezervujete, tím levněji vás vyjdou.

Tip pouze pro zkušené – kombinace společností

Nyní přichází na řadu poslední tip, který vám ušetří finance, a tím je kombinace mnohých leteckých společností. Typickým příkladem, který neplatí pouze pro lety do Thajska, ale všeobecně, je to že do vybrané země si vyberete letenku od jednoho přepravce, ale v dané zemi se už přemisťujete místní nízko-nákladovou linkou. Ovšem tento způsob cestování doporučujeme pouze těm zkušenějším cestovatelům. Vyžaduje si totiž železné nervy a silnou vůli.

Pokud chcete zlepšit úroveň článku přidejte komentář. Pokud bude komentář informačně prospěšný bude přidán článku.

Tagged < silné >: < / strong >

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *