Pokud chcete zlepšit úroveň článku přidejte komentář. Pokud bude komentář informačně prospěšný bude přidán článku.

letenky Dubaj

Letenky Dubaj a nejvyšší budova světa – Burj Khalifa

V předchozí části článku jsme načali problematiku, která se týkala toho, jak nakoupit Letenky Dubaj co nejlevněji a otevřít si tak možnosti v oblasti cestování během tohoto léta i navzdory tomu, že vaše finance nejsou neomezené. Krok č. 1 spočíval ve sledování stránek leteckých společností a jejich akcí, které nabízeli svým zákazníkům. Jestli si vzpomínáte, byla vám zde i nabízena možnost nákupu letenek pouze pár hodin před samotným letem. Dnes se budeme věnovat dalším způsobům jak ušetřit na dopravě, pokud se chystáte cestovat do vzdálenějších destinací.

Letenky Dubaj – i díky chybě můžete hodně ušetřit

Tip č. 3 je skutečně zajímavý a poznají ho pouze ti nejzkušenější cestovatelé. Ve zkratce se jedná o chybné tarify letenek Dubaj. Nevěřili byste, kolikrát se stane, že lidé, kteří mají na starosti zadávání tarifů na internetových stránkách leteckých společností, udělají chybu. V případě, že nějakou takovou chybu objevíte, musíte jednat velice rychle. Ale více méně je takový nález spíše o štěstí. Abyste tedy chápali, o co konkrétně jde, tak občas se stává, že je v systému nahozená nižší cena za letenku, než jaká je ve skutečnosti. Pokud na takovou chybu narazíte, okamžitě si letenku kupte a máte šanci cestovat za „levné peníze“.

letenky Dubaj

Dubajská letecké spoločnosť „Emirates“ lieta do celého sveta

Přestupy vám ušetří peníze, ale ne čas

Právě z důvodu, že většina lidí není nakloněna cestování s přestupy, jsou takové letenky do Dubaje velmi levné. Pokud vám to nevadí, případně pokud jste ochotní to kvůli ušetření peněz přetrpět, prozkoumejte si důkladně stránky leteckých přepravců a najděte si váš let. Ovšem dávejte si pozor na to, abyste mezi lety příliš dlouho nečekali. Je totiž běžné, že za letenku zaplatíte málo, ale v konečném důsledku v cílové destinaci strávíte méně času, kvůli pobytu na letištích.

Open-jaw letenky

Podobné levné letenky jsou i ty, které mají jiné nástupní místo a jiné místo, na kterém vystoupíte. Takový typ letenek se nazývá „open-jaw“. Pokud vám tedy nevadí, že odlétat budete například z Vídně a vracet se budete na letiště v Budapešti, můžete si objednat tyto letenky a rovněž výrazně ušetříte.

Pokud chcete zlepšit úroveň článku přidejte komentář. Pokud bude komentář informačně prospěšný bude přidán článku.

Tagged < silné >: < / strong >

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *