Pokud chcete zlepšit úroveň článku přidejte komentář. Pokud bude komentář informačně prospěšný bude přidán k článku.
Společenské boty

Společenské boty na svatbu – jaké si vybrat?

Den „D“ by měl být dokonalý ve všech směrech. Před svým svatebním dnem jsou do svatebních příprav pohlcené hlavně ženy – výběr vhodné výzdoby, nádherné svatební šaty a v neposlední řadě výběr dokonalých společenských bot ke svatebním šatům. Podle čeho se řídit při jejich výběru? Co by měly splňovat vhodné svatební boty? Více informací a rad si přečtěte v následujícím článku.

2 věci, které musí mít svatební společenské boty 

Společenské boty by měly splňovat dva důležité požadavky. Prvním z nich je to, aby vám seděli jako ulité – nesmí vás začít tlačit již po pár minutách, musíte v nich vydržet protancovat celou noc,… Druhým požadavkem je, aby vaše boty ladily s vašimi šaty. Je vhodné, aby dokonce pouze neladily, ale aby se v rámci možností i rafinovaně doplňovaly s vašimi šaty.

Jak začít?

 Ať už vám při procházení obchodů padnou do oka jakékoliv krásné boty, rozhodně je nekupujte dříve, než budete mít vybrány svatební šaty. Je totiž o mnoho těžší sehnat svatební šaty k botám než naopak. V případě, že už však své svatební šaty máte, dbejte při výběru bot na to, aby se šaty ladily i v případě, že šaty sahají až po zem.

Materiál použitý na společenské boty by měl být totožný s materiálem použitým při výrobě svatebních šat. Toto platí především pro satén a krajku. Důležité je i barevné sladění šatů a bot. Například nikdy nemíchejte sněhovo-bílé společenské boty s krémovými svatebními šaty nebo naopak. I když výjimky existují i v tomto případě. Do popularity se dostává nový trend, kdy se doplňují bílé šaty například červenými lodičkami. Takováto volba už je ale věcí dobrého vkusu nevěsty.

společenské boty

Jsou baleríny vhodné jako společenské boty na svatbu?

Lodičky na vysokém podpatku nebo radši baleríny? 

Velmi častým problémem bývá i volba správné výšky podpatky svatebních bot. Boty pro takovou významnou událost, jakou svatba je, by měly mít podpatek ve výšce 3-4 cm. Tato výška podpatku má své výhody – příliš nezatěžuje vaše nohy a navzdory tomu vás opticky prodlouží a zabezpečí vám pěkné držení těla. V případě, že byste se však v takovýchto botách necítily pohodlně, můžete si pod své dlouhé šaty zvolit například i baleríny.
Pokud chcete zlepšit úroveň článku přidejte komentář. Pokud bude komentář informačně prospěšný bude přidán k článku.
Tagged < silné >: < / strong >

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *